Parama mokyklai

Gerb. tėveliai, mokytojai, darbuotojai ir visi, kurie norėtų paremti mūsų mokyklą,

tikėdamiesi Jūsų supratimo ir paramos, kreipiamės į Jus ir kviečiame skirti už 2021 metus 1,2 procento pajamų mokesčio Klaipėdos jūrų kadetų mokyklai. Jūsų dėka mokykla taptų saugesnė, patrauklesnė, labiau atitinkanti visų mūsų lūkesčius.

Nutarę šią paramą skirti mokyklai, Jūs galite tai padaryti asmeniškai užpildę specialios formos FR0512 (5 versija) prašymą ir pateikę jį elektroniniu būdu per Valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) Elektroninio deklaravimo sistemą (toliau – EDS) https://deklaravimas.vmi.lt

Detali instrukcija, kaip pateikti prašymą paramai skirti

Duomenys prašymui užpildyti:

• Mokestinis laikotarpis – 2021
  • Gavėjo tipas – 2 (paramos gavėjas)
  • Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 290442080
  • Mokesčio dalies paskirtis – Klaipėdos jūrų kadetų mokykla
  • Mokesčio dalies dydis (procentais) – gali būti iki 1,2
  • Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2025 m. (pildoma tik norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus)

Primename, kad šią paramą Jūs galite skirti iki 2022 metų  gegužės 2 dienos.

Dėkojome už Jūsų geranoriškumą

Pagarbiai

Klaipėdos jūrų kadetų mokyklos administracija

2020 m. Jūrų kadetų mokyklai skirta 18461,52 Eur paramos.
Dėkojame visiems, 2020 m. skyrusiems paramą mokyklai:
UAB „Ferteksos transportas“ – 14.519,72 Eur,
Jūrų krovinių kompanija – 1500 Eur,
Lietuvos jūrininkų sąjunga – 1000 Eur,
Privatūs asmenys – 735 Eur,
Parama skiriant 1,2 proc. pajamų mokesčio  – 706,80 Eur.
Dalis lėšų  (apie 15 tūkst.) panaudota pagal tikslinę paskirtį – patalpų, įrengiant jūrinio ugdymo klasę, remontui. Kitos tikslinės lėšos kaupiamos mokomajam irkliniam-buriniam laivui įsigyti.