Mokykloje įrengta laivo fizikos klasė

2020 m. lapkričio mėnesį mokykloje duris atvėrė Lietuvos jūrų muziejaus darbuotojų įrengta laivo fizikos klasė. Idėja įrengti tokią klasę gimė Lietuvos jūrų muziejui pasirašius bendradarbiavimo sutartį su Klaipėdos jūrų kadetų mokykla. Projektą finansavo Klaipėdos miesto savivaldybė. Klasė atidaryta parėmus UAB „Ferteksos transportas“.
Laivo fizikos klasėje pagal muziejaus parengtą mokymo programą vaikus mokys ir Lietuvos jūrų muziejaus edukatoriai, ir Jūrų kadetų mokyklos mokytojai.
Patirtinio mokymosi metu mūsų mokyklos ugdytiniai susipažins su laivybos raida, laivų statybos ypatumais, laivo sandara. Sužinos ne tik fizikinius laivo judėjimo, plūdrumo dėsnius, bet ir patys sukonstruos, plukdys, nugramzdins ir vėl iškels į vandens paviršių savo laivą. Čia bus galima rengti ne tik fizikos pamokas, bet ir istorijos, geografijos, dailės, literatūros ir t.t.
Ši klasė yra atvira ir kitoms Klaipėdos mokykloms.